feat_czone_peceooblicej-534x164

CND Vinylux

Přidáno 27.10.2013

Je průlomovým lakem na nehty, který vydrží po dobu celého týdne a to bez základní vrstvy!

Okamžikem vystavení nehtů na denní světlo, se aktivuje patentovaná technologie PROLIGHT vytvářející trvalý a dlouhotrvající lesk. Zatímco obyčejné laky křehnou a časem se jejich kvalita zhoršuje, Vinylux prodlužuje svou odolnost. V případě bezchybného provedení zasychá přirozeně a je odolný vůči okolním vlivům až po dobu deseti dnů. Nadlak TOP COAT, nikdy nezklame a zajistí aby vaše nehty byly odolnější!

Změňte svůj lak, když chcete, ne proto, že musíte.

Vinylux

Týdenní lak a Top Coat je systém, který do sebe dokonale zapadá. Patentovaná Pro Light techonologie vytváří silnou síť, která je odolná proti vnějším vlivům a zvyšuje jeho trvanlivost v průběhu času!

Vytrvalost

Přináší týden bez opotřebení – čerstvá, dokonalá barva bez poničení.

Top Coat prodlužuje trvanlivost laku v průběhu času, díky ProLight technologii.

Efektivnost

Vysoce přilnavé složení laku znamená delší dobu nošení.

Zábava

Kompletní sortiment odstínů, inspirovaných přikrášlením každého outfitu a vhodně doplňující jakoukoliv náladu.

Průběh aplikace:

Začínáme klasickou manikúrou, pro dokonalý vzhled nehtu – zapilování nehtu a odstranění eponýchia s CND CuticleRemover. Poté nehet odmastíme Cleanserem aby vrstvy Vinyluxu mohly dokonale přilnout. Aplikujeme dvě barevné vrstvy laku a dokončíme lakování s TOP COATem, který zajistí odolnost. S perfektním nanesením laku jsou nehty dokonale nalakovány a prakticky jsou hned suché! Zasychání laku je během 2 minut! Můžete ihned fungovat jako dřív, nemusíte čekat až Vám lak zaschne!