LightsheerDuet versus IPL Epilace

Přidáno 10.3.2015

Krásná a hladká pokožka bez chloupků je snem snad každé ženy. V dnešní době již existuje spousta metod, které slibují jejich dlouhodobé, šetrné a bezpečné odstranění, ale jak se v tomto velkém množství zaručených nabídek vyznat a rozeznat, které metody jsou opravdu účinné?

Miracle Esthetic Clinic and Spa zná odpověď na tuto otázku.  K odstranění nežádoucích chloupků je v Miracle Esthetic Clinic and Spa využíván jeden z nejšpičkovějších přístrojů pro laserovou epilaci LIGHTSHEER DUET, který se pyšní nejvyšším celosvětovým standardem bezpečnosti a efektivity amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA, což jej zařazuje mezi hrstku absolutních jedniček v boji proti chloupkům na světě.

A v čem vlastně spočívá jedinečnost přístroje LightSheer Duet? V jakých případech se liší od známé IPL epilace?

  • LightSheer Duet má dvě hlavice, menší a větší, které zaručují pečlivější a komfortnější ošetření různých částí těla. Větší hlavice umožňuje důkladnější odstranění veškerých chloupků na větší ploše a zkrácení ošetření těla až o 75%.
  • Metoda LightSheer Duet je zcela bezbolestná, což je velkou výhodou právě oproti IPL epilaci. Ve většině případů tedy není zapotřebí použití jakékoliv z lokálních anestetik. Navíc menší hlavice je doplněna o chladicí systém, který ošetřovanou oblast znecitliví. To ocení především klientka v případě odstranění chloupků v intimních partiích, které jsou ošetřeny velice důkladně a bez nepříjemné bolesti.
  • Jednou z dalších velkých výhod přístroje LightSheerDuet oproti IPL epilaci je možnost nastavení jak fototypu pokožky, tak i typu chloupku, což znamená, že je možné se nechat epilovat i v průběhu léta bez rizika poškození pokožky či v případě, že máte snědší typ pokožky. Na rozdíl od IPL epilace jde u LightSheerDuet nastavit rovněž intenzita a jemnost chloupků, díky čemuž se tedy zbavíte i těch nejjemnějších.
  • Přístroj LightSheerDuet umí trvale odstranit cibulky chloupků a zabránit tak jejich opětovnému vytvoření a následnému růstu chloupků. U IPL epilace je sice dosaženo odstranění chloupků, které se zdá být dlouhodobé., avšak tento efekt není trvalý, protože IPL epilace odstraňuje pouze chloupky na povrchu a ne celý zárodek cibulky chloupků oproti tomu Diodový paprsek laseru LightSheerDuet  se dostává až k cibulce a zničí i lůžko, v níž je uložena, a ze které vyrůstá. Tím je zajištěno definitivní odstranění chloupku i možnost jeho růstu.

Vyzkoušejte skutečně efektivní, bezpečnou a šetrnou metodu v odstraňování chloupků. Vyzkoušejte metodu LightSheerDuet a zažijte pocit hebkého těla.