Ošetření těla – ENDOSPHÈRES Therapy

Revoluce v boji s celulitidou! V Miracle Esthetic Clinic and Spa se snažíme neustále sledovat ty nejnovější a nejmodernější trendy ze světa neinvazivní péče formování postavy.

Endospheres AkBody

Nyní přicházíme s absolutní novinkou na českém trhu – Endosphères Therapy v přístroji AkBody – inovativní přístroj na hubnutí a celulitidu s patentovanou technologií TLAKOVÉ MIKROVIBRACE, což se v posledních letech prokázalo jako jedinečná metoda na boj s celulitidou, tukovými buňkami a nadváhou.

Technologie EndosphèresTherapy využívá inovativní kompresní mikrovibrační systém, který zaručuje výsledky.

Prostřednictvím válečku tvořeného 55ti hypoalergenními silikonovými kuličkami vytváří mechanické vibrace s nízkou frekvencí, které působí přímo na hlavní příčiny celulitidy – lymfatickou stázi, akumulaci tekutin a agregáty tukových buněk a tím dosáhnout těch nejlepších výsledků v boji s celulitidou.

Corpo30

Zvláštní plástové uspořádání vibračních prvků na válci spolu s mikro-kompresí prováděnou na tkáních vytváří hlubokou stimulaci na úrovni cév a metabolismu, což podporuje zlepšení mikrocirkulačního systému, odbourávání tukových buněk, zrychlení metabolismu a tvorbu kolagenu a elastinu.

V Miracle Esthetic Clinic and Spa díky této nejnovější lékařské technologii dokážeme řešit všechny formy celulitidy, hloubkovou relaxaci tkání, navrácení pevnosti, ale i těžko odstranitelné záhyby po liposukci, léčbu jizev a účinné hubnutí.

Máte zájem o ENDOSPHÈRES Therapy ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5