Jednička v boji s celulitidou, povadlou kůží a tvarováním těla

ICOONE – Revoluční patentovaná technologie a jednička na trhu k ošetření celulitidy, tvarování těla a omlazující péči pro obličej. Jedná se o vysoce účinný přístroj na formování postavy a zpevnění jednotlivých partií. Díky technologii, která se skládá z různých léčebných rukojetí s válečky, které mají velké množství mikroskopikých otvorů vytvářejících multimakroalveolární stimulaci a tím působí na mikrovakuolární strukturu, tedy na tukové buňky a mimobuněčnou základní hmotu /matrix/ bez jakéhokoli zatěžování tkáně, čímž je velice šetrná k tělu, pokožce tak i k žilkám. Výsledkem je velice přesná, neinvazivní a vícerozměrná masáž ošetřovaných partií.

Ošetření

Ošetření těla začíná lymfatickou drenáží celého těla díky, které se rozproudí celá lymfa a následně se terapeutka zaměří na specifické partie dle přání klientky. Je možné absolvovat až 5 tzv. focusů (partií) během jednoho sezení a tak docílit dokonalých výsledků. Během ošetření dochází ke zlepšení celkové mikrocirkulace průtoku krve a lymfy, ke zvýšení pružnosti podkožního vaziva a stimulaci fibroplastů.

Díky dvěma hlavicím pro ošetření těla nabízí Icoone terapeutce možnost pracovat oběma rukama současně, což znásobuje účinnost a komfort ošetření. Zároveň je Icoone jako jediný přístroj schopen ošetřit pokožku do hloubky a přitom brát ohled na pojivovou tkáň. Přístrojové hlavice plně respektují původní strukturu a funkčnost živých tkání. Nedochází k takzvanému „vysávání“ pokožky, ale naopak systém Roboderm zaručuje úplné přilnutí hlavice k epidermu a tím zamezuje vzniknutí nežádoucího stresu pro pokožku.

Icoone celulitida, vrásky

Ošetření obličeje, krku a dekoltu Icoone je ideálním ošetřením pro ženy ve věku 30-45 let pro udržení pevnosti a přirozené hydratace pleti. Icoone je první péče, po které byste měli sáhnout v případě, že záznamenáv8te první známky stárnutí (jemné vrásky kolem oči, otoky a kruhy, prohloubení nosoretní rýhy, lehce povadlá pleť, objem v oblasti podbradku atd). Ošetření Icoone je zcela bezbolestné a dá se provádět v jakémkoliv ročním období.

Využití Icoone sahá za hranice kosmetických salonů. Pomáhá rovněž s velkým úspěchem řešit problémy například s jizvami či popáleninami. Své uplatnění Icoone našel i v plastické chirurgii. Jak říká programová ředitelka Miracle Esthetic Clinic and Spa, Anna Margarian: „ Máme velice úzkou spolupráci s předními plastickými chirurgy, kteří k nám posílají své pacientky na předoperační ošetření, pomáhající připravit tělo na invazivní liposukci. Stejně tak je ošetření Icoone účinné jako pooperační péče. Pomáhá tělu s rychlejší regenerací a hojením jizev po náročném operačním zákroku.“

icoone_face_compo_1-616x264

Nyní již nezbývá nic jiného, než se přijít osobně přesvědčit do Miracle Esthetic Clinic and Spa o efektivnosti této metody.

Tip terapeutky Nikol

Doporučuji přístroj Icoone v kombinaci s kyslíkovou vanou Oxylight, která znásobí účinky a zároveň vám dodá energii.

Máte zájem o Icoone – odstranění celulitidy i vrásek ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5