Mladistvý vzhled Vaší pleti bez použití injekcí nebo plastických operací

Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Liftmassage™ dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění,mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již za tak krátkou dobu jako jsou 4 sezení, můžete očekávat liftingový efekt.

Základními faktory pro zdravě vypadající pleť je vyvážená výživa, pravidelná hydratace, používání ochranných faktorů před UV zářením. Všechny tyto faktory přispívají, aby pleť vypadala zdravě. Navzdory těmto opatřením je stárnutí pleti nevyhnutelné. Liftmassage™ je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

Style: "Neutral"

Příjemná a relaxační Liftmassage™ je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.

Postupem času, bez ohledu na pohlaví nebo typu pleti, se tkáně v oblasti obličeje, krku a dekoltu zhoršují. Nehledě na vyváženou výživu, ochranu před UV zářením, Vaše pleť začíná být ochablá a linie, vrásky se začnou prohlubovat. K předcházení těchto viditelných známek stárnutí Liftmassage™ vynakládá soustředěné úsilí na povrchovou tkáň pleti, kde se nacházejí buňky vaziva. Tyto buňky jsou zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu, které dodávají pleti její pevnost a pružnost. Stimulací těchto buněk Liftmassage™ vytváří mladší vzhled a pleť je opět pevnější, rozjasněná a bez vrásek. Již po několika sezení je Liftmassage™velice účinná – omlazuje Vaši pleť a dekolt pro mladší, zářivější vzhled.

Odpovědi na otázky:

1. Jaké je ošetření liftmassage?

Liftmassage™ je velice uvolňující a příjemná, pomůže Vám se cítit svěže a odpočatě. Intenzita vibrací je programovatelná, kosmetický odborník přizpůsobí Vaše sezení dle Vaší potřeby a stavu pleti.

2. Jaké jsou rozdíly mezi Liftmassage™, injekcemi, plastickým liftinkem a elektrostimulací?

Na rozdíl od technologie Liftmassage, které zmiňujeme, tyto procesy neléčí. Původ stárnutí pleti a v některých případech i elektrostimulace může zdůraznit výraz linií a vrásek. A jak jistě víte, liftink je velice traumatizující pro Vaši pleť i obličejové svalstvo, které nepřirozeným způsobem necháte povytáhnout. Tato procedura vyžaduje celkovou anestesii a několik týdnů pro celkové zotavení. Botulinové injekce paralyzují svaly pro hladší efekt a tím tak zamrazují celkový výraz tváře. Tím Vás tyto injekce okrádají o přirozený a osobitý výraz obličeje.

3. Je liftmassage přírodní?

Liftmassage je velice efektivní a ne agresivní metoda. Přirozeně zvyšuje mladistvý potenciál pleti, bez triků skalpele a nebezpečných toxických přísad. Skutečné přísady pro krásný, mladistvý vzhled musí být 100% přírodní, jelikož nezasahují do Vás. Lift technologie stimuluje tkáně správným způsobem, jakým mají být stimulovány a výsledkem je, že Vaše pleť hladká, zářivá a bez vrásek a Váš mladistvý vzhled je obnoven bez ztráty přirozeného výrazu nebo změněných rysů.

4. Působí liftmassage také na muže?

I muži jsou vystaveni stejným negativním vlivům životního prostředí jako ženy, proto jsou i muži zasaženi viditelnými známkami stárnutí. Liftmassage je doporučena pro muže k vyhlazení linií a vrásků, zmírnění tzv. dvojité brady, navrácení pevnosti a pružnosti pleti a zároveň léčí problémy otoků očního okolí.

Kontaktujte nás

V případě dotazů prosím neváhejte nám poslat e-mail nebo se objednat na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Máte zájem o LPG Liftmasáž metoda Endermologie ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5