Zhubněte, kde chcete pomocí LPG Lipomassage

Tajemství štíhlejšího těla tkví v patentovaném ošetření přístrojem LPG.

Studie prokázaly, že Lipomassage aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků.)

Lipomassage zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

Lipomassage zabere tam, kde dieta a cvičení nestačí. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro problematická místa. Pomáhá tam, kde se usazuje tuk, ochabuje pokožka a kontury.

lpg-lipomasáž

Tajemství Lipomassage spočívá v tukových buňkách. Lipomassage aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky). Tím dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete.

Lipomassage je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG. Během šesti sezení, kdy každé trvá 35 minut, zaznamenáte pozoruhodné zlepšení vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

Máte zájem o LPG Lipomasáž (lipomassage) ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5