T-shape – revoluční novinka mezi víceúčelovými přístroji na remodelaci kontur těla i obličeje

Přístroj T-shapeLuxusní přístroj T-shape je na českým trhu absolutní novinkou a zaručuje formování postavy těla i obličeje. Jeho výsledky jsou rychlé, měřitelné a hlavně dlouhotrvající! Kombinací multipolární radiofrekvence a LLLT laserů se ve spojovacích tkáních (včetně fibrozní membrány) vytváří intenzivní teplo, díky kterému se zvyšuje vrstva kolagenu a celulárního metabolismu. Pokud jsou pro vás tyto pojmy cizí, nic se neděje – jediné, co potřebujete vědět je fakt, že díky tomuto systému dochází k redukci objemu a zvýšení pružnosti pokožky. Původní funkce vakuového sání vytváří okamžité zvýšení krevního oběhu a lymfatické drenáže, které jsou nezbytné k celkovému zlepšení zdraví a pocitu pohody.

Ošetření

T-shape kombinuje hned tři různé technologie, které účinkují současně a již při prvním ošetření lze tak docílit dokonalých výsledků. Prvním z nich je ošetření LLLT Laserem, který vytváří fotobiostimulaci tím, že laser postupně vyzařuje na tuková vlákna, pomáhá tak tvořit dočasné póry v tukových tkáních a urychluje fragmentaci triglyceridů a mastných kyselin, které mohou buňku opustit, a redukují tak objem. Unikající lipidy jsou eliminovány skrz normální metabolický systém a to je efektivní při snižování velikosti, obvodu celého těla.

Druhým ošetřením je multipolární radiofrekvence, která vytváří teplo ve spodní vrstvě kůže a zlepšuje elasticitu tkání. Dermis, který je bohatý na kolagen, za předpokladu, že je zahříván na správnou teplotu, se okamžitě denaturuje a stává se silnějším. Výsledkem je mnohem pružnější a mladistvější pokožka.

Třetím ošetřením je vakuová masáž. Vakuum zvedá, tvaruje a stlačuje kůži tak, aby se zvyšoval krevní oběh v místě ošetření, a stimulovala se lymfatická aktivita fibroblastů.

HML_9182 HML_9166 HML_9219 HML_9176

Ošetření přístrojem T-Shape není nijak věkově omezené. Naopak je určeno pro širokou skupinu klientů s různými druhy postavy. Díky luxusní technologii zaručuje rychlé, měřitelné a dlouhotrvající výsledky. Formování postavy těla nebo obličeje není nijak časově náročné. Průměrný čas pro ošetření T-Shapem je pouhých 30 minut pro každou část (obličej a tělo). Ošetření je přitom velmi příjemné a mnozí klienti při něm i relaxují. Jedná se totiž o zcela bezbolestné ošetření, ke kterému není nutná žádná anestezie, nemusíte se proto bát žádné operace nebo následných pooperačních otoků.

Zákrok je neinvazivní a kromě slibovaných výsledků zlepšuje i krevní oběh v místech ošetření. V průměru jsou plánovaná dvě ošetření týdně a pro viditelný a dlouhotrvající výsledek je potřeba 8 až 12 ošetření. Klinika neinvazivní péče Miracle Esthetic Clinic and Spa si potrpí na individuálním přístupu, proto se před každým ošetřením doporučuje osobní setkání s proškolenou terapeutkou, která Vám připraví plán ošetřeních přímo na míru pro Vaši maximální spokojenost.

Ukázka výsledků ošetření T-shape

pred-po

T-Shape je pro Vás vhodný pokud

Máte zájem o T-shape ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5