Odstranění (vyhlazení) vrásek

Odvažte se jít proti toku času a nechte si vyhladit vrásky tam, kde vás nejvíc trápí. Pomůžeme vám odstranit vrásky okolo úst, očí a na čele i dekoltu. Přijďte hýčkat a vyhlazovat svoje nedokonalosti na naší klinice. Pokud záznamenáváte první známky stárnutí (jemné vrásky kolem oči, otoky a kruhy, prohloubení nosoretní rýhy, lehce povadlá pleť, objem v oblasti podbradku atd) měla by být návštěva MiracleClinic vaším prvním krokem. Ošetření Icoone je zcela bezbolestné a dá se provádět v jakémkoliv ročním období.

Svěží pleť bez vrásek nemusí být jen zbožným přáním. Přijďte si k nám zarelaxovat, my se zatím postaráme o zdokonalení vaší pleti. Vyhladíme nevzhledné vrásky, pokud:

  • 1 Chcete mít stále mladistvou pleť.
  • 2 Bojíte se chirurgických zásahů a hledáte bezbolestné odstranění vrásek.
  • 3 Toužíte se zbavit mimických vrásek na čele, kolem očí a úst.
  • 4 Trápí vás vrásky v dekoltu.

V jakých partiích dokážeme vrásky odstranit?

V naší klinice umíme odstranit vrásky téměř z jakékoliv části vašeho těla. Mezi nejžádanější ale patří:

Odstranění vrásek kolem úst

Odstranění vrásek kolem očí

Odstranění vrásek na čele

Odstranění vrásek v dekoltu

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před samotnou návštěvou kliniky není třeba dodržovat speciální pravidla. Odstranění vrásek je vhodné pro všechny druhy pleti.

Pro koho není zákrok vhodný?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte v obličeji (nebo ošetřované partii) ránu nebo škrábnutí. Trpíte-li na závažná nebo chronická onemocnění (především kožních chorob), zákrok nepodstupujte. Vhodnost ošetření s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak vyhlazení vrásek probíhá?

Jde o neinvazivní odstranění vrásek. Po přiložení patentovaných Icoone hlavic se po celou dobu ošetření vytvářejí rytmické, nepřetržité mechanické mikroimpulsy, kdy každý pohyb ošetřující hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky. 30 minut ošetření je zaměřeno na obličej, kontury očí, krk a dekolt. Toto zpevňující ošetření mechanicky působí na pokožku a stimuluje ji do hloubky (na rozdíl od běžných, denně aplikovaných krémů). Příjemné účinky této metody pocítíte již při prvním ošetření.

Co vás po zákroku čeká?

Pokožka může být po ošetření vrásek trochu začervenalá. Během dne se však znovu zklidní, za pár chvil po ošetření budete vnímat nejen pevnější pokožku, nižší výskyt vrásek, a celkové zpevnění / vyplnění pleti.

Máte zájem o Vyhlazení vrásek ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5