I vaše ruce si zaslouží správnou péči

Ruce jsou denně přetěžovány, ať už psaním na počítači nebo domácími pracemi. Na své nehty a ruce bychom měli myslet stejně často jako na pleť a věnovat jim stejnou pozornost. Důkladná a kvalitní manikúra je důležitou vizitkou každého. A proto si dopřejte manikúru, pokud:

  • 1 Máte pocit, že vaše nehty potřebují odbornou péči.
  • 2 Chystáte se na důležitou akci nebo společenskou událost a chcete vypadat dokonale.
  • 3 Ráda byste předcházela kožním potížím.
  • 4 Chcete bojovat se zlozvykem kousání nehtů.
  • 5 Záleží vám na vzhledu vašich nehtů, ale nevěříte si na jejich úpravu.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Žádná zvláštní opatření nejsou potřeba. Pokud však trpíte některým z mykotických nebo virových onemocnění kůže, navštivte před absolvováním pedikúry kožního lékaře.

Pro koho není manikúra vhodná?

Ošetření nehtů na rukou raději odložte, pokud trpíte plísňovým nebo virovým onemocněním, máte bradavice, ekzémy, hnisavé onemocnění v oblasti nehtů či jakékoliv jiné potíže znemožňující nehtovou úpravu.

Jaké typy ošetření rukou a nehtů nabízíme?

Na naší klinice poskytujeme řadu procedur a typů manikúr, které vám zajistí vždy perfektní vzhled nehtů a rukou. Úpravu a ošetření rukou provádějte pravidelně, ideálně alespoň jednou do měsíce. Vyberte si z následující nabídky:

Klasická manikúra
Postup u manikúry je vždy obdobný. Nejprve je na řadě dezinfekce pokožky rukou a poté následuje samostatná úprava nehtů podle vašich představ. Díky změkčující lázni odstraníme nehtovou kůžičku a zatlačíme kutikulu. V další fázi čistíme a vyleštíme nehtovou ploténku, díky tomu bude lak na nehtu lépe držet. Na pokožku rukou aplikujeme krém a nakonec naneseme lak. Suchou kutikulu ošetříme speciálním olejem pro výživu a regeneraci.
Doba trvání: 60 minut

SPA manikúra
Spa manikúra probíhá podobně jako klasická manikúra. Po vyčištění nehtové ploténky však namísto lakování přistoupíme k peelingu rukou a lehce je promasírujeme. Ošetření tedy sestává z desetiminutové masáže rukou až k předloktí. Až poté nehty odmastíme a nalakujeme. Po nanesení laku ošetříme suchou kutikulu speciálním olejem pro výživu a regeneraci.
Doba trvání: 90 minut

Manikúra express (při ošetření)
Manikúra express je obdobou klasické manikúry. Jak název napovídá, jedná se ovšem o rychlejší variantu. Pokud chvátáte a na manikúře chcete strávit maximálně tři čtvrtě hodiny, doporučujeme vám variantu express. Na vaše přání vynecháme poslední fázi ošetření suché kutikuly po nanesení laku. Na Miracle Clinic jsme připraveni na všechny vaše přání a požadavky.
Doba trvání: 45 minut

Lakování nehtů

Využíváme například značky laku O.P.I, Vinylux CND a Shellack. Využít můžete i kromě klasického lakování japonskou metodu P-shine pro obnovení poškozených nehtů.

Shellack
Vrstva Shellacu je velmi tenká, přesto má ale výdrž, nehty chrání a posiluje. Shellac se vytvrzuje v UV lampě, a tak není potřeba zdlouhavě čekat na zaschnutí. Tento typ laku se odstraňuje speciálními polštářky, které zabrání mechanickému poškození nehtů. Vydrží až 14 dní.

Vinylux CND
Jedná se o dvě vrstvy barevného laku, top coat pro lesk a zajistění dlouhotrvajícího efektu. Vydrží až 7 dní.
O.P.I
Skládá se z base coat a dvou barevných vrstvev laku. V závěru přijde na řadu top coat pro lesk. Vydrží až 7 dní.

Technika P-shine
Populární japonská technika P-shine pro ošetření přírodních nehtů je ideální na poškozené, lámavé a třepící se nehty. Při této metodě využíváme pravý včelí vosk, který pomůže vyživit, a regenerovat nehty poškozené například po sundání gelových nehtů. Nejprve zaleštíme do nehtové ploténky pryskyřici a následně vosk, který ji obnoví. Bezprostředně po proceduře není možné nehty nalakovat kvůli ošetření voskem.

Máte zájem o Manikúra ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5