Spa rituály a masáže

Klasická masáž je moderní zázrak, protože stimuluje imunitní systém, potlačuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a obratnost napínáním a uvolňováním svalů. Lymfatický oběh se zlepšuje, dochází k uvolňování endorfinů, přirozených látek proti bolesti. Snad nejvíce důležité je, že masáž uspokojuje potřebu doteků a pocit, že je o člověka staráno. Nyní více než kdy jindy, potřebujeme vzájemnou péči a masáže se tak stávají jedním z nejsilnějších způsobů jak toho dosáhnout.

Masáž podporuje imunitní systém, snižuje stres mysli a těla, zvyšuje pohyblivost a pružnost, zlepšuje oběh lymfatického systému, stimuluje krevní oběh a uvolňuje beta-endorfiny.
Masáž uspokojuje lidské potřeby starostlivého doteku a spojení.

Stresu je připisováno více než 80% všech poruch a onemocnění. Masáž je jedinečná a přirozená možnost stres odbourat.

Druhy nabízených masáží:

Masáže proti stresu a napětí

Tranquillity Anti–Stress

Značkové aroma ošetření proti stresu pro celé tělo. Kombinace vzácného aroma, jemných textur, unikátních přírodních složek a energie lidského doteku poskytuje jedinečný zážitek hlubokého zklidnění. Dlouhodobá hydratace a výživa i pro extrémně suchou pokožku, přetrvávající pocit zklidnění, hebké pokožky a luxusu.

Sacred nature

Harmonizující relaxační masáž. Masáž inspirovaná pohyby motýlích křidel relaxuje svaly a harmonizuje mysl. Bio produkty, které se používají během ošetření vyživují suchou pokožku a chrání buňky DNA proti poškození sluncem.

Oriental Ritual Massage

Intenzivní masáž pro odstranění bloků a napětí. Jasmín – vanilka – ylang ylang. Inspirována „tui na“, starověkou metodou čínské medicíny; podporuje harmonické proudění tělesné energie, zlepšuje krevní oběh, stimuluje funkci orgánů a napomáhá relaxaci pohybového aparátu.

Mediterranean Ritual Massage

Hloubková masáž pro uvolnění a detoxikaci. Citrusy – bazalka – oregano. Inspirována energií a inovativním duchem středomořských kultur, se svěží vůní oceánu a jižních bylin. Ruce terapeuta vykonávají konejšivé pohyby připomínající rytmus mořských vln pro navození pohody duše i těla.

Indian Ritual Massage

Dynamická prohřívací masáž k dodání energie. Pačuli – muškát – kardamom. Inspirována dávnou životní filozofií ayurveda, “vědy života”, tato rituální masáž přináší hluboké souznění mysli, těla a duše, uvolňuje stres a napětí. Přináší tělu dokonalý stav harmonie a obnovuje ztracenou energii.

Arabian Ritual Massage

Uklidňující masáž obnovuje harmonii a sebejistotu. Santal – myrta – ambra. Inspirována vášní a poezií pouště, tato rituální masáž hřejivými a harmonizujícími pohyby poskytuje pocit obnovy, očisty a znovuzrození. Obnovuje tělesnou vitalitu a duševní pohodu.

Masáže lávovými kameny

Hot Stone Massage

Aromatická masáž horkými lávovými kameny. Ideální k uvolnění namožených svalů, bolavých kloubů a vazů. Aroma směs podporuje lymfatickou drenáž a účinně tak detoxikuje organismus.

Hot Stone Celebration Massage

Značková technika inspirovaná aztéckými rituály využívající také horkých kamenů. Speciální relaxační technika pracuje s energií těla a momentálním psychickým stavem klienta.

Rituály pro omlazení pleti

Aromasoul pro harmonii těla a duše

Jedinečné rituály dle prastarých tradic orientálních, středomořských, indických a arabských kultur. Obnovují, vyživují, omlazují a zkrášlují všechny typy pleti. Vzácné směsi aroma olejů sestavené dle živlů vzduchu, vody, ohně a země vytváří nádhernou atmosféru, odnáší starosti a únavu a navozují pocit dokonalé tělesné a duševní harmonie.

Oriental Ritual Scrub

Přírodní peeling s perletí a květy. Peelingový rituál s mletou perletí a lahodným květinovým aroma. 100% přírodní složky vyhlazují a zjemňují pokožku, zatímco masáž a vzácné aroma uvolňují bloky a napětí.

Mediterranean Ritual Scrub

Přírodní peeling s olivami a citrusy. Peelingový rituál s mletými olivovými peckami a osvěžující aroma směsí. 100% přírodní složky rozjasňují a zvláčňují pokožku, zatímco masáž a vzácné aroma podporují uvolnění a detoxikaci organismu.

Indian Ritual Scrub

Přírodní peeling s rýží a pačuli. Peelingový rituál s rýžovými slupkami a směsí hřejivých indických aromat. 100% přírodní složky prokrvují a revitalizují pokožku, zatímco masáž a vzácné aroma dodává energii celému tělu.

Arabian Ritual Scrub

Přírodní peeling s kokosem a santalem. Peelingový rituál s kokosovými vlákny a přepychovou vonnou směsí. 100% přírodní složky hýčkají a omlazují pokožku, vzácné aroma konejší smysly a dodává sebevědomí.

Aromasoul Scrub

Kombinace předchozích rituálů tak komplexně rozjasní vaši pokožku a dodá chybějící energii celému tělu.

Lushly Hand and Foot Ritual

Květinový rituál pro ruce i nohy. Lázeňský rituál určený pro ruce zahrnuje jemnou očistu, ovocný peeling, drenážní zábal a tlakovou masáž aroma přípravky s výtažky z tiaré. Rychlý a krásný způsob, jak načerpat energii pro tělo i duši.

Máte zájem o Masáže a relaxace ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5