Epilace je trvalé a bezbolestné ošetření

Efekt bezbolestné epilace umožňuje speciální chladicí hlavice a nastavitelná intenzita dle typu chloupku. Laser je tak velmi citlivý k pokožce a zároveň nekompromisní k chloupkům.

V případě velmi citlivých míst používáme znecitlivující krém Emla, za který zaplatíte 10% z ceny ošetřované oblasti.

LIGHT SHEER je diodový laser, který vytváří pulzní infračervený paprsek, určený pouze pro odstranění nežádoucího ochlupení. Tento paprsek je zachycen pigmentem (melaninem) přímo ve folikulu (vlasové cibulce), a tudíž se nedostane dále do pokožky. Zničí jen cibulku chloupku a zabrání tak jeho opětovnému růstu.

Speciální samo chladící hlavice chrání epidermis (vrchní vrstvu pokožky), která dovoluje paprsku proniknout hluboko do folikulu a zároveň umožňuje ošetřovat všechny typy pleti.

Tato metoda je velice šetrná k pokožce, ale zároveň velmi účinná v boji s chloupky.

Laserová epilace v kosmetickém salonu Miracle

Jaké jsou výhody diodového laseru?

  • Laserový paprsek je zachycen pigmentem přímo ve folikulu a nerozptyluje se dále do pokožky – proto jde o jeden z nejbezpečnějších epilačních laserů
  • Samo-chladící hlavice během ošetření ochlazuje pokožku, díky čemuž není nutné již pokožku dále ledovat a zákrok se tak stává, u většiny klientů, téměř bezbolestný.
  • Tato metoda je velice šetrná k pokožce, ale zároveň velmi účinná v boji s chloupky
  • Laser ničí přímo vlasovou cibulku (zabraňuje obnovení chloupku a ničí pouze samotný chloupek) oproti běžným fotoepilacím
  • Při správném dodržení intervalu mezi jednotlivými zákroky je možno odstranit až 97 % chloupků
  • Lze odstranit chloupky i z opálené pokožky

Laser Light Sheer působí na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu. Všechny chloupky se však nemusí nacházet v této fázi. Proto je důležité zákrok 4-6x opakovat, aby se odstranily veškeré chloupky. Tedy i ty, které se do fáze růstu dostaly později.

Opatření před laserovou epilací

Chloupky se nesmí minimálně 4 – 6 týdnů před ošetřením vytrhávat pinzetou ani depilovat strojkem nebo voskem (po tuto dobu je možné se holit nebo používat epilační krém). Pokožka by měla být co nejméně opálená. 1den před samostatnou epilací oholit určenou lokalitu do hladka. Doporučujeme vynechat solária a přímé slunění alespoň 1 měsíc před výkonem. Při pobytu na slunci používat krém s vysokým UV faktorem.

Opatření po epilaci

Normální reakcí po zákroku je začervenalá pokožka. Tento stav po několika hodinách vymizí. Na ošetřovanou oblast aplikujte Panthenol, který podrážděnou pokožku ochladí a regeneruje. V den zákroku vynechejte saunování, návštěvu bazénu a používání kosmetických přípravků s alkoholem. Po laserové epilaci nedoporučujeme opalování, návštěvu solária 1 měsíc. Při jakémkoliv pobytu na slunci používejte krém s vysokým UV faktorem.

Máte zájem o epilaci laserem? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa
Janáčkovo nábřeží 7/86
155 00 Praha 5