Celulitida na stehnech

Celulitida je neodbytný společník, kterého nezastraší často ani nejpřísnější redukční diety nebo cvičení, obzlášť, pokud jde o tento problém na stehnech. Bez ohledu na životní styl je celulitida jednou z nejčastějších estetických kožních obtíží. Pomerančová kůže vzniká nahromaděním tuku v podkoží a zadržováním vody v přilehlých oblastech.

Nejčastěji nacházíme známky „důlků“ na stehnech, které trápí většinu žen především v období kratších sukní nebo plavek. Jak se s počínajícími příznaky anebo rozšířenou celulitidou na stehnech vyrovnat? Nebojte se vystavit svá stehna světu, přijďte k nám na kliniku a my vám rádi pomerančovou kůži bezbolestně odstraníme.

Jaké přístroje využíváme?

Při odstraňování celulitidy dáváme na klinice přednost technologii kožní gymnastiky Icoone, která zvyšuje krevní a lymfatickou cirkulaci. Metabolický odpad se eliminuje a výsledkem je hladší a pevnější kůže v oblasti stehen bez narušení. Icoone především dokáže navodit i příjemný pocit pohody a relaxace. Nevyžaduje lékařské ošetření ani podávání jakýchkoli chemických prostředků. Zlepšením lokální mikrocirkulace LPG metoda obnovuje nutriční schopnost pojivové tkáně, a tím zlepšuje vzhled a tonus kůže.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Žádná zvláštní opatření nemusíte před odstraněním celulitidy dodržovat.

Pro koho není zákrok vhodný?

Zákrok není náročný a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Na ošetřovaném místě však nesmí být otevřená rána, čerstvá jizva nebo jiné kožní problémy, které by znemožňovaly proceduru.

Pomáhá tato metoda při redukci váhy?

Odstranění celulitidy působí především na kvalitu a vnější vzhled pokožky. Doprovodným efektem může být někdy i drobný úbytek na váze. Primárně však touto metodou zkvalitňujeme povrch pokožky.

Dá se touto metodou nahradit dieta?

Technologie Icoone jako metoda odstraňování pomerančové kůže působí efektivně na celulitidu, tvar stehen a jejich objem. Dietu plnohodnotně nenahradí, ale může ji efektivně doplnit.

Nahrazuje odstranění celulitidy liposukci?

Liposukce neřeší problém vzhledu pokožky, ale zbavuje konkrétní partie nadbytečného objemu. Odstranění celulitidy na stehnech tak může skvěle doplnit liposukci a plastické operace.

Máte zájem o Odstranění celulitidy na stehnech ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5