Zeštíhlení nohou

Štíhlejší stehna a lýtka jako laň může mít každá žena bez ohledu na věk nebo dědičné předpoklady. Ať už jde jen o váš pocit, nebo důsledek hormonálních změn, společně dokážeme vaše nohy zeštíhlit a vrátit jim mladisvtý vzhled. Jak na to? Stačí u nás absolvovat zeštíhlení stehen nebo lýtek bezbolestnou neinvazivní metodou.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před první návštěvou není třeba dodržovat speciální opatření. Na úvodní konzultaci, zjistíme, zda je pro vás zákrok vhodný a jaká jsou možná omezení. Vzhledem k neinvazivním metodám obecně doporučujeme zvýšit přísun tekutin vašemu organismu. Po ošetření Icoone také doporučujeme lehčí pohyb, například rychlejší chůzi.

Jaké přístroje používáme?

Přístroje pro jakékoliv zeštíhlující ošetření jsou stejné. Při zeštíhlení nohou tedy používáme také metody Icoone, Meso-T8 nebo Reaction. Konrkétní metodu zeštíhlení stehen s vámi vybereme na úvodní schůzce v naši klinice.

Pro koho není zákrok vhodný?

V případě zeštíhlení stehen (nebo lýtek) nedoporučujeme užívání antibiotik. Na zeštíhlení nechoďte, pokud jste těhotná, dlouhodobě nebo vážně nemocná, jste po operaci, máte na nohou otevřené rány nebo odřeniny anebo trpíte nachlazením. Žádný z přístrojů také není vhodný na kožní onemocnění ani pro osoby se srdečními obtížemi či s kardiostimulátorem. Zdravotní stav s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodní schůzce.

Jak zákrok probíhá?

Zeštíhlení nohou zajistí procedury bezbolestné a neinvazivní. Před samotným zákrokem vás pouze oblečeme do speciálního oblečení, přes které budeme nohy ošetřovat. Každé ošetření je krátké, trvá od 30 do 60 minut. Ideální je absolvovat kúru ještě několikrát, v intervalu 15 až 20 návštěv, dvakrát až třikrát v týdnu. Po čase stačí pro udržení štíhlých stehen (nebo lýtek) navštívit naši kliniku podle potřeby jednou nebo dvakrát do měsíce.

Máte zájem o Zeštíhlení stehen a lýtek ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5