Mějte pevná prsa jako za mlada

V průběhu let pokožka v okolí prsou postupně ochabuje a ztrácí svoji přirozenou pružnost. Nejčastějšími důvody ochabení pokožky jsou kojení, výrazné změny váhy, aktivní sport (bez vhodné podprsenky) nebo kombinace sedavého zaměstnání a nevhodné stravy. Díky snížené produkci kolagenu dochází k nevzhlednému povolení kůže v oblasti dekoltu a prsou.
Vyzkoušejte naše zpevnění prsou, pokud:

  • 1 Po výrazném úbytku váhy chcete zpět svoje pevné poprsí.
  • 2 Chcete preventivně bojovat proti povislému poprsí.
  • 3 Ráda byste zpevnila prsa po těhotenství a kojení.
  • 4 Potřebujete se zbavit strií na prsou.
  • 5 Nechcete zasahovat do svého těla skalpely.

Co je potřeba dodržet před návštěvou kliniky?

Před podstoupením zpevnění prsou dodržujte pitný režim (zvláště u procedur Reaction a Icoone) kvůli odvodnění a drenážnímu efektu. Před zákrokem vypijte alespoň 2 litry čisté vody.

Pro koho není ošetření vhodné?

Svoji návštěvu zvažte, pokud máte v oblasti prsou ránu nebo škrábnutí. Zákrok není vhodný ani pro těhotné ženy (především kvůli tvorbě mateřského mléka), pro pooperační stav, během nachlazení ani v případě užívání antibiotik. Trpíte-li na dlouhodobá, závažná nebo chronická onemocnění (včetně kožních chorob nebo srdečních obtíží), zákrok nepodstupujte. Zdravotní stav s vámi vždy zkonzultujeme dopředu na úvodním setkání.

Jak ošetření probíhá?

Všechny naše zpevňovací procedury jsou bezbolestné a neinvazivní. Metody fungují na bázi zahřívánání oblasti prsou a poté se na požadovanou teplotu nastaví program na zpevnění. Na konci procedury nanášíme speciální zpevňující emulze vhodné posléze i pro domácí použití. Tkáň se krásně prohřeje, díky tomu se začne v buňkách nejen rozpouštět tuk, ale napnou se i kolagenová vlákna, která podpoří pevnost vašeho poprsí. Ideální je absolvovat kúru ještě několikrát, v intervalu 15 až 20 návštěv, dvakrát až třikrát v týdnu. Po čase stačí pro udržení výsledku navštívit naši kliniku podle potřeby jednou nebo dvakrát do měsíce.

Jaké typy ošetření nabízíme?

Stejně jako u ostatních partií jde pouze o neinvazivní metody Reaction, Meso-T8 nebo Icoone. Nejvhodnější metodu s Vámi vybereme během vstupní konzultace. Obecně však metody fungují na principu přirozené podpory produkce kolagenu a elastinu v pokožce a následné obnově tkáně nebo prohřátí. Na výběr tak jsou metody:

  • REACTION
  • MESO–T8
  • PRISTINE
  • ICOONE
  • GLORIOUS SKIN BUST

Co vás po ošetření čeká?

Pokožka může být po ošetření citlivější a začervenalá. Během dne se však znovu obnoví, za pár chvil budete vnímat nejen pevnější strukturu pokožky, ale i zmírnění projevů celulitidy nebo strií. Získáte pocit odlehčení, nastartuje se lymfatický systém a pokožka bude zjemněná díky regeneraci kožních buněk.

Máte zájem o Zpevnění prsou ? Napište nám!

Dnes máme otevřeno od 8:00 do 20:00


Můžete nám zavolat na čísla:

Telefon 257 315 315

Mobil 724 36 37 38


Nebo nás navštivte na adrese:

Miracle Esthetic Clinic and Spa Janáčkovo nábřeží 7/86 155 00 Praha 5