feat_telo-rflifting-534x164

[ skin regimen ] OŠETŘENÍ PRO DLOUHOVĚKOST TĚLA

Přidáno 6.2.2014

Revoluční přístup v profesionální péči o pokožku nabízí úžasné, okamžitě viditelné výsledky za pouhou polovinu času obvyklého ošetření. Za 30 minut je pokožka na těle obnovená, zpevněná a omlazená. Účinnost přírodních výživných složek a supermoderních ingrediencí znásobíme speciální technikou comfort zone masáže.

NUTRIKOSMECEUTICKÁ ŘADA PŮSOBÍ NA POKOŽKU:

KOMPLEXEM DLOUHOVĚKOSTI™, který byl vyvinut týmem pěti světových odborníků. Chrání pokožku díky výtažkům ze ŠPENÁTU (vit. B9) pro správnou metylaci, bobule MAQUI + semena CHIA + KARNOSINU + ŠPENÁTU (vit. B1-B6) pro intenzivní anti-oxidační ochranu proti stárnutí.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MATCHA ČAJ, silný antioxidant, který stimuluje lipolýzu, PALMITOIL TRIPEPTID-5 stimuluje kolagen a tím zpevňuje pokožku, KOFEIN zvyšuje mikrocirkulaci, čímž efektivně působí proti celulitidě, výtažek ze ZELENÉHO ČAJE podporuje spalování tuků.

třicetidenní testy účinnosti prokázaly*:

+ 29,7% Hydratace
– 21% Transepidermální ztráta vody
+ 7,10% Elasticita
– 14,1% Vrásky v dekoltu
+ 14,5% Zpevnění pokožky

*při používání skin regimen scrub a krému na domácí použití

Ošetření a řadu domácí péče na tělo [ skin regimen ] doporučujeme každému, kdo chce vypadat a cítit se skvěle! Pro mladou pokožku jako prevenci a oddálení známek stárnutí, pro zralou pleť jako viditelnou korekci, průběžnou péči a prevenci. Vhodné pro muže i ženy ve všech ročních obdobích. Drenáž, zpevnění, okysličení, detoxikaci, výživu a zeštíhlení přinese ošetření [ skin regimen ] již za zkrácenou dobu klasického tělového ošetření! Více informací Vám rádi poskytneme na recepci Miracle Clinic telefonicky +420 724 36 37 38 nebo emailem na info@miracleclinic.cz.