feat_czone_krasnejsitelo-534x164

Uvádíme konzultační hodiny zdarma

Přidáno 15.10.2013

Nechte si poradit od profesionálů

Dovolujeme si Vám představit novou, exkluzivní nabídku pro své klienty. Pro klienty, kteří rádi o sebe nechají pečovat a svěří se do rukou profesionálů, pro ty co nemají čas listovat, studovat a ztrácet čas nepřeberným množství různých kosmetických nabídek, které zaručeně slibují, krásnější, mladší pleť či štíhlejší tělo. Pravdou je, že kolikrát nemusí stejná procedura vyhovovat každému a tudíž splnit požadovaný výsledek.

A právě proto jsme pro Vás připravily ZDARMA speciální konzultační hodiny, při kterých Vám naše odborná lékařka poradí, jaká metoda je právě pro Vás ta nejvhodnější.

Představujeme naši poradkyni Annu Čupinu

anna-cupina_more

MUDr. Anna Čupina

Konzultace zeštíhlení, celulitida

Pokud si nevíte rady ohledně vhodné volbymetody pro hubnutí, je u nás právě pro Vás připravena MUDr. Anna Čupina, která se mimo jiné zabývá problémem výživy, sportovní a estetické medicíny. MUDr. Anna Vám poradí s nastavenímplánu na zhubnutí šitým přímo na míru. Poradí Vám přesnou vhodnost určitých procedur, například v kombinaci s vámi užívanými léky, s Vaším zdravotním stavem či životním stylem.

Konzultační hodiny:

Úterý, čtvrtek: 16.30–20.00
Pondělí, sobota: dle dohody.

Domluvte si termín podle Vašich možností

V případě zájmu o bližší informace či sjednání termínu konzultace nás neváhejte kontaktovat na telefonu: (+420) 724 36 37 38 nebo emailu:info@miracleclinic.cz

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!