feat_pedikura1-534x164

Vzácné perly nás rozjasní

Přidáno 1.10.2013

Užívali jsme si léto a čerpali paprsky plnými doušky. To může být důvodem, proč krásné opálení doprovází i pigmentové skvrny, které bohužel na rozdíl od opálení neblednou. Nelichotivým faktem je, že díky pigmentovým skvrnám působí obličej starší i v případě, že nemá vrásky.

Proto je tu na podzim připraveno ošetření a kosmetická řada ABSOLUTE PEARL, která pigmentové skvrny zesvětlí a zároveň projasní obličej. Pleť je mladší, zářivější a tónovaná.

 

prášku z perel s odlehčenými aktivními složkami. Poznání, že použití prášku z perel zesvětlí a rozjasní pokožku, pochází již ze starověké Číny a výzkumné laboratoře [ comfort zone ] jej propracovali do toho nejlepšího, vyvinutím řady, která propůjčuje pleti jas a dokonalost těch nejcennějších perel.

 

Díky vitaminu C je účinek zesvětlení pleti doprovázen vlastnostmi rozjasnění a účinky proti stárnutí. Den po dni je tak pokožka regenerována, získává jednotnou barvu, pleť je mladší a rozzářená.

 

Actiwhite™, který má schopnost působit na dvou úrovních: reguluje produkci melaninu a usměrňuje jeho přenos do povrchových vrstev pokožky. Účinek bělení je doprovázen účinkem proti stárnutí a naopak pro rozjasnění pleti.

 

Ke skvrnám dochází zejména v létě, kdy klientky zapomínají na krémy s ochranným slunečním faktorem, což aktivuje melanin, který je v pokožce uložen jako buňka melaninocyt. Melanin prostupuje až na povrch kůže a pak je viděn jako pigmentová skvrna.

 

ABSOLUTE PEARL milk,tonik, sérum a krém působí i jako prevence před nedokonalostmi dalšího léta.